CW010R5100KE123 Resistors Through Hole Resistors RES 0.51 OHM 13W 10% AXIAL
CW010R5100KE123 IC 39740 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
CW010R5100KE123 NEW 78110 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
CW010R5100KE123 Vishay Dale 592600 17+/18+ RES 0.51 OHM 10W 10 AXIAL FindCores Electronics Co.,Ltd.
CW010R5100KE123 Vishay Dale 804000 RES 0.51 OHM 10W 10 AXIAL Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com