CW010R5100JE123 Resistors Through Hole Resistors RES 0.51 OHM 13W 5% AXIAL
CW010R5100JE123 IC 39180 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
CW010R5100JE123 NEW 78910 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
CW010R5100JE123 Vishay Dale 1342400 2015+ RES 0.51 OHM 10W 5 AXIAL Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CW010R5100JE123 Vishay Dale 685800 RES 0.51 OHM 10W 5 AXIAL Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com