Location : Home > C > CW010R3900JE73HS
CW010R3900JE73HS
Share on FacebookShare on Facebook
CW010R3900JE73HS distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
RNC60H1180FSRSL Resistors Through Hole Resistors RES 118 OHM 1/4W 1% AXIAL
RNC60H1180FSRSL IC 58600 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
RNC60H1180FSRSL NEW 87610 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
H421K5BZA Resistors Through Hole Resistors RES 21.5K OHM 1/2W 0.1% AXIAL
H421K5BZA NEW 78270 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
RN60C9763BRE6 Resistors Through Hole Resistors RES 976K OHM 1/4W .1% AXIAL
RN60C9763BRE6 IC 40770 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
RN60C9763BRE6 NEW 77690 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
RNC55J1421BSR36 Resistors Through Hole Resistors RES 1.42K OHM 1/8W .1% AXIAL
RNC55J1421BSR36 IC 40490 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
RNC55J1421BSR36 NEW 88750 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
40J62R Resistors Through Hole Resistors RES 62 OHM 10W 5% AXIAL