CW010R3500KE123 Resistors Through Hole Resistors RES 0.35 OHM 13W 10% AXIAL
CW010R3500KE123 IC 40080 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
CW010R3500KE123 NEW 77990 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
CW010R3500KE123 Vishay Dale 1210800 2015+ RES 0.35 OHM 10W 10 AXIAL Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CW010R3500KE123 Vishay Dale 593800 17+/18+ RES 0.35 OHM 10W 10 AXIAL FindCores Electronics Co.,Ltd.