CW010R3100KE123 Resistors Through Hole Resistors RES 0.31 OHM 13W 10% AXIAL
CW010R3100KE123 NEW 78350 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
CW010R3100KE123 Vishay Dale 1211400 2015+ RES 0.31 OHM 10W 10 AXIAL Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CW010R3100KE123 Vishay Dale 575800 RES 0.31 OHM 10W 10 AXIAL Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
CW010R3100KE123 Vishay Dale 594400 17+/18+ RES 0.31 OHM 10W 10 AXIAL FindCores Electronics Co.,Ltd.