CW010R3000KE123 Resistors Through Hole Resistors RES 0.3 OHM 13W 10% AXIAL
CW010R3000KE123 NEW 77890 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
CW010R3000KE123 Vishay Dale 1211600 2015+ RES 0.3 OHM 10W 10 AXIAL Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CW010R3000KE123 Vishay Dale 576000 RES 0.3 OHM 10W 10 AXIAL Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
CW010R3000KE123 Vishay Dale 594600 17+/18+ RES 0.3 OHM 10W 10 AXIAL FindCores Electronics Co.,Ltd.