CW010R1400KE123 Resistors Through Hole Resistors RES 0.14 OHM 13W 10% AXIAL
CW010R1400KE123 IC 39500 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
CW010R1400KE123 NEW 78170 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
CW010R1400KE123 Vishay Dale 1214000 2015+ RES 0.14 OHM 10W 10 AXIAL Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CW010R1400KE123 Vishay Dale 578400 RES 0.14 OHM 10W 10 AXIAL Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com