CW01091R00KE123 Resistors Through Hole Resistors RES 91 OHM 13W 10% AXIAL
CW01091R00KE123 IC 39560 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
CW01091R00KE123 NEW 78070 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
CW01091R00KE123 Vishay Dale 1230300 2015+ RES 91 OHM 10W 10 AXIAL Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CW01091R00KE123 Vishay Dale 580700 RES 91 OHM 10W 10 AXIAL Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com