CW010909R0KE123 Resistors Through Hole Resistors RES 909 OHM 13W 10% AXIAL
CW010909R0KE123 IC 39540 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
CW010909R0KE123 NEW 78410 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
CW010909R0KE123 Vishay Dale 1231100 2015+ RES 909 OHM 10W 10 AXIAL Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CW010909R0KE123 Vishay Dale 581500 RES 909 OHM 10W 10 AXIAL Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com