CW010820R0JE123 Resistors Through Hole Resistors RES 820 OHM 13W 5% AXIAL
CW010820R0JE123 IC 39480 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
CW010820R0JE123 Vishay Dale 1234200 2015+ RES 820 OHM 10W 5 AXIAL Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CW010820R0JE123 Vishay Dale 584600 RES 820 OHM 10W 5 AXIAL Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com