CW01080R00KE123 Resistors Through Hole Resistors RES 80 OHM 13W 10% AXIAL
CW01080R00KE123 NEW 77990 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
CW01080R00KE123 Vishay Dale 1234400 2015+ RES 80 OHM 10W 10 AXIAL Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CW01080R00KE123 Vishay Dale 584800 RES 80 OHM 10W 10 AXIAL Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com