CW0107R000JE123 Resistors Through Hole Resistors RES 7 OHM 13W 5% AXIAL
CW0107R000JE123 NEW 77690 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
CW0107R000JE123 Vishay Dale 1235800 2015+ RES 7 OHM 10W 5 AXIAL Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CW0107R000JE123 Vishay Dale 586200 RES 7 OHM 10W 5 AXIAL Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com