CW010750R0JE123 Resistors Through Hole Resistors RES 750 OHM 13W 5% AXIAL
CW010750R0JE123 NEW 78550 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
CW010750R0JE123 Vishay Dale 1237100 2015+ RES 750 OHM 10W 5 AXIAL Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CW010750R0JE123 Vishay Dale 587500 RES 750 OHM 10W 5 AXIAL Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com