CW01065R00JE123 Resistors Through Hole Resistors RES 65 OHM 13W 5% AXIAL
CW01065R00JE123 IC 39930 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
CW01065R00JE123 NEW 78130 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
CW01065R00JE123 Vishay Dale 1311800 2015+ RES 65 OHM 10W 5 AXIAL Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CW01065R00JE123 Vishay Dale 592200 RES 65 OHM 10W 5 AXIAL Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com