CW010650R0KE123 Resistors Through Hole Resistors RES 650 OHM 13W 10% AXIAL
CW010650R0KE123 IC 39490 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
CW010650R0KE123 NEW 77310 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
CW010650R0KE123 Vishay Dale 1312000 2015+ RES 650 OHM 10W 10 AXIAL Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CW010650R0KE123 Vishay Dale 592400 RES 650 OHM 10W 10 AXIAL Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com