CW010630R0KE123 Resistors Through Hole Resistors RES 630 OHM 13W 10% AXIAL
CW010630R0KE123 NEW 78550 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
CW010630R0KE123 Vishay Dale 1312800 2015+ RES 630 OHM 10W 10 AXIAL Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CW010630R0KE123 Vishay Dale 593200 RES 630 OHM 10W 10 AXIAL Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com