CW0105R100KE123 Resistors Through Hole Resistors RES 5.1 OHM 13W 10% AXIAL
CW0105R100KE123 IC 39580 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
CW0105R100KE123 NEW 77910 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
CW0105R100KE123 Vishay Dale 1315600 2015+ RES 5.1 OHM 10W 10 AXIAL Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CW0105R100KE123 Vishay Dale 596000 RES 5.1 OHM 10W 10 AXIAL Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com