CW0105K360JE123 Resistors Through Hole Resistors RES 5.36K OHM 13W 5% AXIAL
CW0105K360JE123 NEW 77690 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
CW0105K360JE123 Vishay Dale 1459000 2015+ RES 5.36K OHM 10W 5 AXIAL Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CW0105K360JE123 Vishay Dale 790400 RES 5.36K OHM 10W 5 AXIAL Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com