CW01055R00KE123 Resistors Through Hole Resistors RES 55 OHM 13W 10% AXIAL
CW01055R00KE123 NEW 79150 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
CW01055R00KE123 Vishay Dale 1318200 2015+ RES 55 OHM 10W 10 AXIAL Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CW01055R00KE123 Vishay Dale 598600 RES 55 OHM 10W 10 AXIAL Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com