CW01050R00KE123 Resistors Through Hole Resistors RES 50 OHM 13W 10% AXIAL
CW01050R00KE123 IC 39830 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
CW01050R00KE123 NEW 77730 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
CW01050R00KE123 Vishay Dale 1320300 2015+ RES 50 OHM 10W 10 AXIAL Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CW01050R00KE123 Vishay Dale 600700 RES 50 OHM 10W 10 AXIAL Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com