Location : Home > C > CW010500R0JB12
CW010500R0JB12
Share on FacebookShare on Facebook
CW010500R0JB12 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CW010500R0JB12 Wirewound Resistors - Through Hole 10watts 500ohms 5 Learn More 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
CW010500R0JB12 RES 500 OHM 10W 5 AXIAL 1346200 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com