CW0104R700JE123 Resistors Through Hole Resistors RES 4.7 OHM 13W 5% AXIAL
CW0104R700JE123 IC 39950 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
CW0104R700JE123 NEW 78790 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
CW0104R700JE123 Vishay Dale 1321900 2015+ RES 4.7 OHM 10W 5 AXIAL Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CW0104R700JE123 Vishay Dale 672300 RES 4.7 OHM 10W 5 AXIAL Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com