CW0104K780KE123 Resistors Through Hole Resistors RES 4.78K OHM 13W 10% AXIAL
CW0104K780KE123 IC 39630 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
CW0104K780KE123 Vishay Dale 1230000 2015+ RES 4.78K OHM 10W 10 AXIAL Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CW0104K780KE123 Vishay Dale 791400 RES 4.78K OHM 10W 10 AXIAL Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com