CW010400R0JB123 Resistors Through Hole Resistors RES 400 OHM 13W 5% AXIAL
CW010400R0JB123 IC 39470 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
CW010400R0JB123 NEW 77770 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
CW010400R0JB123 Vishay Dale 679500 RES 400 OHM 10W 5 AXIAL Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com