CW0103R300JB123 Resistors Through Hole Resistors RES 3.3 OHM 13W 5% AXIAL
CW0103R300JB123 IC 39540 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
CW0103R300JB123 NEW 78210 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
CW0103R300JB123 Vishay Dale 680000 RES 3.3 OHM 10W 5 AXIAL Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com