CW0103R200JE123 Resistors Through Hole Resistors RES 3.2 OHM 13W 5% AXIAL
CW0103R200JE123 IC 39380 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
CW0103R200JE123 NEW 77890 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
CW0103R200JE123 Vishay Dale 1331100 2015+ RES 3.2 OHM 10W 5 AXIAL Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CW0103R200JE123 Vishay Dale 681500 RES 3.2 OHM 10W 5 AXIAL Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com