Location : Home > C > CW0103K500JB12
CW0103K500JB12
Share on FacebookShare on Facebook
CW0103K500JB12 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CW0103K500JB12 RES 3.5K OHM 10W 5 AXIAL 699300 Vishay Dale 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
CW0103K500JB12 RES 3.5K OHM 10W 5 AXIAL 1316300 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CW0103K500JB12 RES 3.5K OHM 10W 5 AXIAL 680700 Vishay Dale Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
767143203G Resistors Resistor Networks, Arrays RES ARRAY 7 RES 20K OHM 14SOIC