CW01035R00KE123 Resistors Through Hole Resistors RES 35 OHM 13W 10% AXIAL
CW01035R00KE123 IC 39170 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
CW01035R00KE123 NEW 79190 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
CW01035R00KE123 Vishay Dale 1334500 2015+ RES 35 OHM 10W 10 AXIAL Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CW01035R00KE123 Vishay Dale 684900 RES 35 OHM 10W 10 AXIAL Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com