Location : Home > C > CW01035K00KE123
CW01035K00KE123
Share on FacebookShare on Facebook
CW01035K00KE123 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CW01035K00KE123 RES 35K OHM 10W 10 AXIAL 1400200 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CW01035K00KE123 RES 35K OHM 10W 10 AXIAL 894600 Vishay Dale Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
CW01035K00KE123 RES 35K OHM 10W 10 AXIAL 783200 Vishay Dale 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
2176094-9 Resistors Chip Resistor - Surface Mount RES SMD 140K OHM 0.1% 1/4W 0805
2176094-9 IC 57420 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
2176094-9 TE Connectivity AMP Connectors 1418400 2015+ RES SMD 140K OHM 0.1 1/4W 0805 Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
2176094-9 TE Connectivity AMP Connectors 783400 2015+ RES SMD 140K OHM 0.1 1/4W 0805 Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
2176094-9 TE Connectivity AMP Connectors 788200 1534+ RES SMD 140K OHM 0.1 1/4W 0805 AlphaTek Electronics Co.,Ltd.