CW01032R50JE123 Resistors Through Hole Resistors RES 32.5 OHM 13W 5% AXIAL
CW01032R50JE123 IC 39570 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
CW01032R50JE123 NEW 78450 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
CW01032R50JE123 Vishay Dale 1337700 2015+ RES 32.5 OHM 10W 5 AXIAL Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CW01032R50JE123 Vishay Dale 688100 RES 32.5 OHM 10W 5 AXIAL Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com