CW010316R0JE123 Resistors Through Hole Resistors RES 316 OHM 13W 5% AXIAL
CW010316R0JE123 NEW 77690 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
CW010316R0JE123 Vishay Dale 1339700 2015+ RES 316 OHM 10W 5 AXIAL Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CW010316R0JE123 Vishay Dale 690100 RES 316 OHM 10W 5 AXIAL Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com