CW0102K700JE123 Resistors Through Hole Resistors RES 2.7K OHM 13W 5% AXIAL
CW0102K700JE123 IC 39480 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
CW0102K700JE123 NEW 77890 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
CW0102K700JE123 Vishay Dale 1237000 2015+ RES 2.7K OHM 10W 5 AXIAL Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com