CW0102K050JE123 Resistors Through Hole Resistors RES 2.05K OHM 13W 5% AXIAL
CW0102K050JE123 IC 39760 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
CW0102K050JE123 Vishay Dale 1239400 2015+ RES 2.05K OHM 10W 5 AXIAL Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CW0102K050JE123 Vishay Dale 800800 RES 2.05K OHM 10W 5 AXIAL Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com