Location : Home > C > CW01027K00JB12
CW01027K00JB12
Share on FacebookShare on Facebook
CW01027K00JB12 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CW01027K00JB12 RES 27K OHM 10W 5 AXIAL 499200 Vishay Dale 1537+ new in stock Alphatek Technology Limited
CW01027K00JB12 standard package with RoHS 43180 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
CW01027K00JB12 Wirewound Resistors - Through Hole 27Kohms 5 10watt Learn More 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand SIMEN Electronics Co.,Ltd
CW01027K00JB12 Wirewound Resistors - Through Hole 27Kohms 5 10watt Learn More 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand PXT Direct Electronics Co.,Ltd