CW0101R200KE123 Resistors Through Hole Resistors RES 1.2 OHM 13W 10% AXIAL
CW0101R200KE123 IC 39480 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
CW0101R200KE123 Vishay Dale 1536600 2015+ RES 1.2 OHM 10W 10 AXIAL Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CW0101R200KE123 Vishay Dale 876000 RES 1.2 OHM 10W 10 AXIAL Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com