CW0101R100JE123 Resistors Through Hole Resistors RES 1.1 OHM 13W 5% AXIAL
CW0101R100JE123 IC 39750 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
CW0101R100JE123 NEW 78390 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
CW0101R100JE123 Vishay Dale 1537600 2015+ RES 1.1 OHM 10W 5 AXIAL Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CW0101R100JE123 Vishay Dale 877000 RES 1.1 OHM 10W 5 AXIAL Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com