Location : Home > C > CW0101K900JB12
CW0101K900JB12
Share on FacebookShare on Facebook
CW0101K900JB12 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CW0101K900JB12 RES 1.9K OHM 10W 5 AXIAL 701000 Vishay Dale 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
CW0101K900JB12 RES 1.9K OHM 10W 5 AXIAL 1318000 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CW0101K900JB12 RES 1.9K OHM 10W 5 AXIAL 682400 Vishay Dale Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
767141393G Resistors Resistor Networks, Arrays RES ARRAY 13 RES 39K OHM 14SOIC
767141393G CTS Resistor Products 687400 2015+ RES ARRAY 39K OHM 13 RES 14SOIC Renxim Technology Limited. sales@renxim.com