CW0101K200JB123 Resistors Through Hole Resistors RES 1.2K OHM 13W 5% AXIAL
CW0101K200JB123 IC 39690 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
CW0101K200JB123 NEW 77510 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
CW0101K200JB123 Vishay Dale 1318900 2015+ RES 1.2K OHM 10W 5 AXIAL Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CW0101K200JB123 Vishay Dale 683300 RES 1.2K OHM 10W 5 AXIAL Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com