CW010182R0JE123 Resistors Through Hole Resistors RES 182 OHM 13W 5% AXIAL
CW010182R0JE123 IC 39640 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
CW010182R0JE123 NEW 78210 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
CW010182R0JE123 Vishay Dale 1539800 2015+ RES 182 OHM 10W 5 AXIAL Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CW010182R0JE123 Vishay Dale 879200 RES 182 OHM 10W 5 AXIAL Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com