CW01016K40KE123 Resistors Through Hole Resistors RES 16.4K OHM 13W 10% AXIAL
CW01016K40KE123 NEW 77750 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
CW01016K40KE123 Vishay Dale 1216800 2015+ RES 16.4K OHM 10W 10 AXIAL Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CW01016K40KE123 Vishay Dale 581200 RES 16.4K OHM 10W 10 AXIAL Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
CW01016K40KE123 Vishay Dale 599800 17+/18+ RES 16.4K OHM 10W 10 AXIAL FindCores Electronics Co.,Ltd.