CW01015R60JE123 Resistors Through Hole Resistors RES 15.6 OHM 13W 5% AXIAL
CW01015R60JE123 NEW 78450 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
CW01015R60JE123 Vishay Dale 1542600 2015+ RES 15.6 OHM 10W 5 AXIAL Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CW01015R60JE123 Vishay Dale 882000 RES 15.6 OHM 10W 5 AXIAL Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com