Location : Home > C > CW01015R00JS67
CW01015R00JS67
Share on FacebookShare on Facebook
CW01015R00JS67 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CW01015R00JS67 RES 15 OHM 10W 5 AXIAL 1543000 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CW01015R00JS67 RES 15 OHM 10W 5 AXIAL 882400 Vishay Dale Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
767141203G Resistors Resistor Networks, Arrays RES ARRAY 13 RES 20K OHM 14SOIC