CW01015R00JE123 Resistors Through Hole Resistors RES 15 OHM 13W 5% AXIAL
CW01015R00JE123 NEW 78010 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
CW01015R00JE123 Vishay Dale 1543100 2015+ RES 15 OHM 10W 5 AXIAL Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CW01015R00JE123 Vishay Dale 882500 RES 15 OHM 10W 5 AXIAL Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com