CW01014R70JE123 Resistors Through Hole Resistors RES 14.7 OHM 13W 5% AXIAL
CW01014R70JE123 IC 39200 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
CW01014R70JE123 NEW 78090 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
CW01014R70JE123 Vishay Dale 1544000 2015+ RES 14.7 OHM 10W 5 AXIAL Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CW01014R70JE123 Vishay Dale 883400 RES 14.7 OHM 10W 5 AXIAL Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com