CW010141R0JE123 Resistors Through Hole Resistors RES 141 OHM 13W 5% AXIAL
CW010141R0JE123 NEW 78990 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
CW010141R0JE123 Vishay Dale 1545600 2015+ RES 141 OHM 10W 5 AXIAL Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CW010141R0JE123 Vishay Dale 885000 RES 141 OHM 10W 5 AXIAL Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com