CW01012R00KE123 Resistors Through Hole Resistors RES 12 OHM 13W 10% AXIAL
CW01012R00KE123 NEW 77490 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
CW01012R00KE123 Vishay Dale 1547000 2015+ RES 12 OHM 10W 10 AXIAL Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CW01012R00KE123 Vishay Dale 886400 RES 12 OHM 10W 10 AXIAL Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com