Location : Home > C > CW010125R0JE733
CW010125R0JE733
Share on FacebookShare on Facebook
CW010125R0JE733 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CW010125R0JE733 RES 125 OHM 10W 5 AXIAL 802000 Vishay Dale 1537+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
CW010125R0JE733 RES 125 OHM 10W 5 AXIAL 1426200 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CW010125R0JE733 RES 125 OHM 10W 5 AXIAL 879300 Vishay Dale 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
43J22R Resistors Through Hole Resistors RES 22 OHM 3W 5% AXIAL
43J22R Ohmite 80000 2012+ Wirewound Resistors - Through Hole 3watt 22ohm 5 Axial Power Agency Co.,Ltd
43J22R Ohmite 80000 2012+ Wirewound Resistors - Through Hole 3watt 22ohm 5 Axial Global Thunder Electronics Co.,Ltd