CW01010K90JE123 Resistors Through Hole Resistors RES 10.9K OHM 13W 5% AXIAL
CW01010K90JE123 IC 39770 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
CW01010K90JE123 NEW 77850 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
CW01010K90JE123 Vishay Dale 1221100 2015+ RES 10.9K OHM 10W 5 AXIAL Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CW01010K90JE123 Vishay Dale 585500 RES 10.9K OHM 10W 5 AXIAL Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com