Location : Home > C > CVPD-970X-622.080
CVPD-970X-622.080
Share on FacebookShare on Facebook
CVPD-970X-622.080 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CVPD-970X-622.080 6798954 13+ stock KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
CVPD-970X-622.080 OSC VCXO 622.08MHZ LVPECL SMD 41825 Crystek Corporation 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
CVPD-970X-622.080 Differential LVPECL VCXO 9X14 mm SMD, 3.3V, LVPECL 10000 CRYSTEKCRYSTAL ORIGINAL IN STOCK World Link Parts components Dev.ltd-ORIGINAL ONLYsales@wlparts.com
CVPD-970X-622.080 stander package 38100 CRYSTEK 17+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1N984A Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 91V 500MW DO7