Location : Home > C > CVCSO-914-245.760
CVCSO-914-245.760
Share on FacebookShare on Facebook
CVCSO-914-245.760 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CVCSO-914-245.760 OSC VCSO 245.76MHZ SNWV SMD 88050 Crystek Corporation 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
CVCSO-914-245.760 OSC VCSO 245.76MHZ SNWV SMD 57699 Crystek Corporation 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CVCSO-914-245.760 OSC VCSO 245.76MHZ SNWV SMD 62425 Crystek Corporation 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0389690015 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 15 Circuit 0.500" (12.70mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
LPPB342NFSP-RC Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 68 Position Header Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount Gold
LPPB342NFSP-RC IC 58820 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
LPPB342NFSP-RC NEW 79210 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
LPPB342NFSP-RC Sullins Connector Solutions 147780 2016+ CONN HEADER .050 68POS Unitronix Electronics Limited
316-83-114-41-004101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 14 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
316-83-114-41-004101 IC 58460 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
316-83-114-41-004101 Preci-Dip 147390 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
316-83-114-41-004101 Preci-Dip 298870 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1748600 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 8 Position Terminal Block Plug, Male Pins 0.400" (10.16mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1748600 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1748600 Weidmuller 8000 2012+ CONN NOLOCK 3.5MM 28POS SN BK TPC Global Service Co.Ltd.
1748600 Weidmuller 147030 2016+ TERM BLOCK PLUG 28POS STR 3.5MM Unitronix Electronics Limited
68685-320 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 20 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold or Gold, GXT?